Kredyty gotówkowe

gdzie kredyty kredyt gotowkowy

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to rozwiązanie dla osób szukających szybkiego i bezbolesnego przejścia przez  proces kredytowy. Mamy ogromne doświadczenie w poszukiwaniu środków na dowolny cel. To rozwiązanie jest dostępne dla każdego kto posiada stabilny dochód. Maksymalna kwota kredytu  to 300 000 zł. Możliwość rozłożenia kredytu nawet do 10 lat.

przejrzystość

szybkość

optymalizacja kosztów

zwrot prowizji

– Współpracujemy tylko z Bankami, które mają podpisaną umowę z BFG – Bankowym Funduszem Gwarancyjnym. 
– Współpracujemy tylko z najlepszymi i kompetentnymi Doradcami w Bankach. 
– Wnioskując o kredyt weź pod uwagę swoją obecną i przyszłą sytuację finansową. 
– Zanim zdecydujesz się na dowolną formę kredytowania, porównaj z nami różne oferty i wybierz tę najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb oraz możliwości spłaty. 
– Po spotkaniu z nami wybierzesz odpowiednią ofertę z Banku. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami za Ciebie. Przedstawimy warunki uzyskania kredytu z uwzględnieniem terminu i sposobu jego wypłaty, zasad spłaty oraz wymaganego zabezpieczenia. 
– Wyliczymy dla Ciebie całkowitą kwotę do zapłaty, która stanowi sumę wszystkich środków pieniężnych, udostępnionych przez Bank oraz podamy wszelkie koszty, które będziesz zobowiązany ponieść w związku z umową o kredyty (w tym prowizję, odsetki i cross-sell bankowy). 
– Cross- sell bankowy w przejrzystym tłumaczeniu to umowy dodatkowe w postaci ubezpieczeń na życie, kart kredytowych, limitów w koncie i kont osobistych. 
Powyższe produkty są dobrowolne. Mogą jednak mieć wpływ na obniżenie prowizji lub marży kredytu. Zawsze jednak dostaniesz zestawienie ofert z cross-sell i bez. Sam o tym decydujesz. 
– Każdy kredyt gotówkowy zawierany za naszym pośrednictwem nie ma prowizji za wcześniejszą spłatę. 
– Całkowity koszt kredytu określa RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Wyliczone RRSO do wybranego kredytu dostaniesz od nas na pierwszym spotkaniu. 
– Banki dokonują oceny Twojej zdolności kredytowej m.in. w oparciu o informacje zawarte w poniższych bazach danych: 
1) BIK – Biuro Informacji Kredytowej S.A, 
2) BIG infomonitor – Biuro Informacji Gospodarczej, 
3) KRD – Krajowy Rejestr Dłużników, 
4) Baza dokumentów zastrzeżonych. 
– Zwrot prowizji wyliczymy Ci ile dostaniesz za wcześniejszą spłatę zobowiązania. Zgodnie z ART. 49 USTAWY Z DNIA 12 MAJA 2011 R. O KREDYCIE KONSUMENCKIM, która brzmi: 
1. W przypadku spłaty całości kredytu przed terminem określonym w umowie, całkowity koszt kredytu ulega obniżeniu o te koszty, które dotyczą okresu, o który skrócono czas obowiązywania umowy, chociażby konsument poniósł je przed tą spłatą. 
2. W przypadku spłaty części kredytu przed terminem określonym w umowie, ust. 1 stosuje się odpowiednio metodę liniową: 
Metoda liniowa polega na tym, że instytucja finansowa dzieli wszystkie koszty przez liczbę dni kalendarzowych, w których miała obowiązywać umowa. Wynik mnoży przez liczbę dni, o które skrócono okres kredytowania – i tę sumę instytucja powinna oddać konsumentowi. 

Porozmawiaj z ekspertem

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu zamówienia rozmowy telefonicznej.

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Warto wiedzieć zanim złożysz wniosek: