O nas

gdzie kredyty o nas

Czym się kierujemy

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas kwestią priorytetową. Współpracujemy ze znanymi na rynku instytucjami finansowymi chronionymi przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny oraz Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Wsparcie

Zależy nam na zadowoleniu klienta. Prowadząc każdą sprawę skupiamy się na tym, by proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Pomagamy wybrać dogodną ofertę banku, tłumaczymy wszystkie formalności, towarzyszymy przy podpisaniu umowy i jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania zobowiązania kredytowego.

Jakość usług

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam prowadzić każdą ze spraw na najwyższym poziomie. W naszych relacjach stawiamy na szczerość i przejrzyste zasady, co przekłada się na zadowolenie klientów.

Zaufanie

W relacjach międzyludzkich najważniejsze jest zaufanie. Szczegółowo przedstawiamy wszystkie informacje w zakresie podejmowanych przez nas działań, by klient świadomie mógł je zweryfikować i podjąć przemyślaną decyzję. Zależy nam by każdy, kto zdecyduje się na współpracę z nami był pewien, że może nas obdarzyć zaufaniem.

Nasza filozofia

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym. Specjalizujemy się w pośrednictwie przy udzielaniu kredytów gotówkowych, hipotecznych i firmowych. Ponadto współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dlatego możemy w sposób kompleksowy zadbać o Ciebie i Twoje finanse.

Nieustannie monitorujemy wszelkie zmiany w funkcjonowaniu rynku kredytowego, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi ofertami i możliwościami sektora finansowego. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, a także bierzemy udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

W codziennej pracy kierujemy się dbałością o szczegóły. Już od pierwszego kontaktu z klientem staramy się przeprowadzić kompleksowe badanie jego potrzeb i dostosować odpowiednią ofertę.

Zależy nam na zbudowaniu dobrej relacji i trwałych więzi. Najważniejsze dla nas jest byś po zakończeniu współpracy, jak i w jej trakcie był w pełni usatysfakcjonowany, a Twoje wymagania zostały spełnione.

Wiedza

Mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Mobilność

Dostosujemy się do Ciebie. Wspólnie wybierzemy dogodny termin i miejsce spotkania.

Terminowość

Czas to pieniądz. Monitorujemy cały proces tak, by na każdym etapie naszej współpracy wszelkie informacje natychmiastowo dotarły do Ciebie.

Komunikatywność

Zawsze chętnie Cię wysłuchamy. Im więcej przekażesz nam informacji, tym lepiej.

Dobra organizacja

Podejmowane przez nas działania zawsze są skrupulatnie zaplanowane i doprowadzone do końca.

Kreatywność

Korzystając z dostępnych instrumentów, jesteśmy w stanie opracować ofertę dopasowaną do potrzeb każdego klienta.